POWERGEAR EUROPE IS HIRING!

Functieomschrijving Allround magazijnmedewerker

POWERGEAR Europe is een sterk wereldwijd merk voor track en adapters voor de professionele verlichtingsmarkt. Vanuit ons Europese hoofdkantoor in Breda, Nederland, regelen wij de verkoop en distributie. We leveren snel en efficiënt uit voorraad om de best mogelijke service te bieden.

Ons doel is om de klant de beste verlichtingsoplossing te bieden.

Ons team werkt elke dag hard om de hoogst mogelijke klanttevredenheid en de best mogelijke service te bieden.

Wat ga je doen?
Als allround magazijnmedewerker ben jij, samen met je collega's, verantwoordelijk voor het zo soepel mogelijk laten verlopen van de goederenstroom. De functie is gericht op het uitvoeren van alle voorkomende werkzaamheden in het magazijn.
Ontvangst en inboeken van goederen, orderpicken, het inpakken en verzendklaar van export bestellingen, het beheren van de voorraad en het magazijn op orde houden zijn hierbij veel voorkomende taken. Ervaring met een reachtruck is een pré.

Jouw profiel:

 • Je hebt interesse in magazijn werkzaamheden en werkt zeer nauwkeurig
 • Je bent flexibel en toont initiatief
 • Je bent klantvriendelijk
 • Je bent een aanpakker en kan zelfstandig werken

Ons aanbod:

 • Een mooi salaris, afhankelijk van je leeftijd en ervaring en een pensioenregeling
 • Een breed takenpakket in een jong en dynamisch team
 • Goed georganiseerde WMS omgeving
 • Een gezellige en informele werksfeer
 • Eigen verantwoordelijkheid voor taken
 • Vaste werktijden 8.30 – 17.00 uur
 • Fulltime job

Zie jij dit zitten? Sluit je dan aan bij het enthousiaste team van makers van licht. Maak het mee en stel jezelf voor!
Heb jij interesse in deze vacature en wil je ons team komen versterken?
Solliciteer dan direct! Mail je CV en motivatiebrief naar margot@powergear.eu

 Binnen enkele dagen nemen we contact met je op. Zien we een match? Dan maken we graag persoonlijk kennis bij ons op kantoor.


Location: Rithmeesterpark 21,4838 GZ Breda, Postcode 4838 in Breda

Functieomschrijving Sales Support medewerker

POWERGEAR Europe is een sterk wereldwijd merk voor track en adapters voor de professionele verlichtingsmarkt. Vanuit ons Europese hoofdkantoor in Breda, Nederland, regelen wij de verkoop en distributie. We leveren snel en efficiënt uit voorraad om de best mogelijke service te bieden.

Ons doel is om de klant de beste verlichtingsoplossing te bieden.

Ons team werkt elke dag hard om de hoogst mogelijke klanttevredenheid en de best mogelijke service te bieden, ook in after sales.

Als Sales Support weet jij een toegevoegde waarde te bieden aan de manier waarop wij ons als organisatie profileren. Je onderhoudt internationale klantencontacten, je werkt offertes uit, je geeft orders in en zorgt voor de juiste uitvoering ervan. Je houdt je bezig met (technische) aftersales en verkoop-bevorderende activiteiten zoals het bedenken en uitwerken van commerciële communicatie op social media en in nieuwsbrieven. Je doel is het verstevigen en uitbreiden van PowerGear’s marktaandeel in de verlichtingsbranch in Europa.

Door je enthousiasme en persoonlijke aanpak, zorg je dat nieuwe klanten interesse in ons tonen en klanten loyaal aan ons blijven. Je werkt zelfstandig, maar weet je gesteund door een enthousiast en betrokken team. Jouw creativiteit, innovatieve kijk en initiatieven worden zeer gewaardeerd.

Jouw profiel:

 • Je bent technisch onderlegd en hebt affiniteit met verlichting;
 • Je hebt commerciële MBO+ opleiding maar functioneert op HBO niveau;
 • Je bent een commercieel talent;
 • Je beheerst je talen die nodig zijn in deze internationale functie; Engels (C1 niveau) Duits en Frans (B2 niveau) is een pré
 • Je bent ambitieus en wilt groeien in je rol en verantwoordelijkheden;
 • Je bent loyaal, gedreven, ondernemend, accuraat en hebt humor;
 • Je bent goed sociaal ontwikkeld en werkt soepel samen met teamleden;

Ons aanbod:

 • Een krachtige bedrijfscultuur waarin loyaliteit en teamwork centraal staan
 • Een fijne werkomgeving in een gloednieuw bedrijfspand in Breda;
 • Een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden;
 • Thuiswerkdag mogelijkheid;
 • Pensioenregeling;
 • Een interessant internationaal vakgebied met veel (groei)mogelijkheden;
 • Training / opleiding aansluitend bij functie en behoefte.

Heb jij interesse in deze vacature en wil je ons team komen versterken?

Solliciteer dan direct! Mail je CV en motivatiebrief naar margot@powergear.eu

Binnen enkele dagen nemen we contact met je op. Zien we een match? Dan maken we graag persoonlijk kennis bij ons op kantoor.

 

Powergear Europe

Cost effective & High quality standards

Powergear is a strong global brand in tailor made lighting track systems and universal adapters for the professional lighting market. Powergear offers a high quality 3 circuit (3-phase) lighting track system which is fully compatible with 3-phase adapters of all major brands. The comprehensive range of innovative accessories – like the twisted L and T connectors – gives the designer maximum freedom to create the ultimate track plan. To guarantee cost-effectiveness and flexibility, we make use of our own manufacturing facilities with our products being produced under certified ISO9001 and ISO14001 regulations and ENEC, CE and UL labels which are relevant for the European and/ or US market.

Flexible solutions

Due to our strong customer focus, Powergear is willing and able to offer flexible opportunities to fulfill the specific needs of a customer. From a fully customized product to our standard product and every step in between is part of the Powergear offer and service. This means that Powergear can offer a solution in own package or label of the customer, but also a complete private label concept. In general it means that Powergear is willing to walk the extra mile to satisfy our customer.
 

Customer service

From our European head office for sales, service and distribution we offer swift and efficient deliveries and strive to provide the highest level of customer service possible. The growing Powergear distribution centre network ensures availability throughout all European countries, making Powergear the winning brand in Lighting Track.